Armuoti akriliniai fasado dažai

profi mikroarmirna barva akril 0

Akriliniai fasado dažai su mikro plaušo užpildu pagaminti vandeninės dispersijos ir polimerinių rišiklių pagrindu. Naudojami dažymui ant mūro, seno ir naujo tinko, betono, plonasluoksnių tinkų ir kt. Dažai puikiai tinka tiek visų rūšių dekoratyvinių tinkų dažymui, tiek ir įvairių paviršių, dažytų akriliniais, silikatiniais, silikoniniais dažais, perdažymui.Naujai pastatytus ar nutinkuotus klasikiniais skiediniais namus rekomenduojame dažyti po 30 parų.

Pagrindas turi būti švarus, sausas, be riebalinių dėmių ir tvirtas. Dažuose yra mikroplaušo, kuris užtikrina gerą sukibimą ir elastingumą, todėl dažomuose paviršiuose yra leidžiami įtrūkimai iki 0,3 mm. Dažuose yra priedų, saugančių paviršius nuo pelėsių ir dumblių atsiradimo. Dažai puikiai dengia, yra laidūs vandens garams ir nelaidūs vandeniui.

REVITALCOLOR AG – atsparūs išmetamųjų dujų poveikiui, UV spinduliams ir kitiems atmosferos poveikiams, jie yra stabilūs esant bet kokioms klimato sąlygoms, įskaitant kritulius, kurie stipriai veikia fasado paviršių daugiaaukščiuose ar pastatuose su minimalia pakraige.

Dažai priklauso "JUB professional" prekių grupei.

 

JUB produktai ekologiški, aukštos kokybės ir ilgaamžiški.
Dažai, tinkai, dekorai, fasadų šiltinimo sistemos, medienos apsaugos priemonės padės Jums sukurti gražius ir praktiškus namus.

Skambinkite mums:
+370 687 26199

Rašykite mums:
info@jub.lt