Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

 

Probleminių paviršių dažymas dažais

Norint nudažyti ar perdažyti pelėsio, drėgmės ar kt. pažeistus paviršius, reikia tinkamai parinkti dažus bei medžiagas. Mes siūlome kompleksinius sprendimus.

 

Aprašymas / SprendimasŽingsniai ir produktaiPaiškinimai ir patarimai
Dėmių naikinimas kurių negalima pašalinti yprastais būdais Gruntavimas - Praskietais Jupol Gold dažais. Dėmės, kurių negalima panaikinti įprastu būdu, yra dengiamos specialios paskirties dažais Jupol Block. Jais galima blokuoti tokias sunkiai įveikiamas dėmes, kaip suodžių, makiažo, nikotino ar gaisro likvidavimo pasekmių. Jupol Block galima spalvinti tik pastelinių atspalvių gama, dėl to, jei Jums reikia sodrių spalvų  naudokite kaip galutinį dažą Jupol Gold arba Jupol Latex.
  Dėmių blokavimas - Jupol Block 2x - 3x  
 

Sienų dažymas dažais - Jupol Gold 2x; Jupol Latex 2x arba Jupol Block

 

Pelėsiais pažeistų paviršių dažymas Pelėsio pažeisto paviršiaus teptuku ar purkštuvu užnešame ALGICID Plius praskieta vandeniu.

Naudokite apsaugines priemones dirbdami su ALGICID Plius.

Padengus paviršių priemone, palaukite, kol pelėsis pabals. Tada nuplaukite paviršių švariu vandeniu. Jei paviršius labai stipriai pažeistas pelėsio - procedūrą pakartokite kelis kartus.

  Sienų dažymas dažais - Jupol Classic 2x; Jupol Gold 2x; Jupol Latex 2x su ALGICID Plius  ALGICID Plius yra veiksminga bespalvė priemonė naikinanti ir veiksmingai stabdanti pelėsio atsiradimą. Dėl to, įpilus jos į dažus, gaunamas ilgalaikis efektas. Santykis: vienam litrui dažų reikia maždaug penkių gramų ALGICID Plius. 

 

Raktiniai žodžiai: Interjeras, Sisteminiai sprendimai, Dažymas

 

 

Individualūs sprendimai jūsų namams !