Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

 

Kaip dažyti dažais?

Kaip tinkamai dažyti ar perdažyti vidaus patalpas.

 

Aprašymas / SprendimasŽingsniai ir produktaiPaiškinimai ir patarimai
Naujai dažomi paviršiai Gruntavimas - Akril emulsija 1x Paviršių gruntavimas ne tik suriša dulkes, kurias negalima pašalinti valant, ber ir sustiprina paviršius, suvenodina jų įgeriamumą.
  Glaistymas (sienų lyginimas) - JUBOLIN 25 arba JUBOLIN 50 Sienų lyginimas glaistu yra labai svarbus etapas. Nuo to, kaip bus paruoštas paviršius, daugeliu atveju priklauso galutinio rezultato išvaizda. Glaistą Jubolin 25 ir Jubolin 50 galima naudoti vienu sluoksniu iki 3 mm.
 

Sienų dažymas dažais - Jupol Classic 2x; Jupol Gold 2x; Jupol Latex 2x

Jei patalpos nereikalauja įpatingų higienos priežiūros sąlygų, mes siūlome naudoti JUPOL CLASSIC dažus. Jie puikiai dengia ir yra labai laidūs vandens garams. Jei tenka sienas plauti įprastais buitiniais valikliais, rinkitės JUPOL GOLD. O Jei patalpoms keliami padidinti higienos reikalavimai, kur paviršiai valomi ne tik įprastais valikliais, bet ir dezinfekcinėmis priemonėmis tada - JUPOL LATEX.

Paviršių perdažymas Pašalinti blogai besilaikančius dažus, nešvnarumus, bei kita. Prieš pradedant darbus būtina užsidengti baldus, nuo sienų nuimti paveikslus, lentynas bei kitus daiktus kurie gali trukdyti atlikti dažymo darbus. Dažant lubas demontuoti švietuvus, o jei to neįmanoma padaryti juos uždengti. Prieš darbą būtina pašalinti visus nešvarumus nuo paviršių, kurie tirpsta vandenyje. 
  Gruntavimas - Akril emulsija 1x  
 

Glaistymas (sienų lyginimas) - JUBOLIN 25 arba JUBOLIN 50

Glaistu užlyginamos tos vietos, kurios buvo pažeistos. 
 

Sienų dažymas dažais - Jupol Classic 2x; Jupol Gold 2x; Jupol Latex 2x

 

Vaikų kambarių dažymas Gruntavimas - Akril emulsija 1x Vaikų kambariams yra keliami padidinti reikalavimai tiek sveikatos, estetikos, tiek ir praktiškumo sumetimais. Dėl to svarbu labai atsakingai rinktis dažus ir medžiagas.
  Glaistymas (sienų lyginimas) - JUBOLIN 25 arba JUBOLIN 50  
 

Sienų dažymas dažais -  Jupol Latex Polmat 2x; Jupol Latex Saten.

Mes rekomenduojame vaikų kambariams naudoti atspariausius nusidėvėjimui dažus - Jupol Latex Mat; Jupol Latex Polmat ir Jupol Latex Saten. Be to, jei reikia smūgiams atsparių dažų - Jupol Strong.

Padidinto drėgnumo patalpų dažymas Rekomenduojame naudoti ALGICID - preimonę pelėsiui naikinti. Tam, kad padidinto drėgnumo patalpose neatsirastų pelėsis ar grybas rekomenduojame prevenciškai apdoroti paviršius šia priemone, kuri veiksmingai stabdo pelėsio, grybelio bei dumblių atsiradimą.
  Gruntavimas - Akril emulsija 1x  
 

Glaistymas (sienų lyginimas) - JUBOLIN P25 arba JUBOLIN P50

Glaistu užlyginame tas paviršiaus vietas, kurios buvo pažeistos. 
 

Sienų dažymas dažais - Jupol Latex Polmat 2x; Jupol Latex Saten 2x įdedant ALGICID 

ALGICID yra bespalvė priemonė, kuri nekeičia dažų išvaizdos ir nedaro įtakos jų spalvai.

 

Raktiniai žodžiai: Interjeras, Sisteminiai sprendimai, Dažymas

 

 

Individualūs sprendimai jūsų namams !