Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

Dėmes blokuojantys dažai

JUPOL BLOCK - aplinkai draugiški, greitai džiūstantis interjero dažai blokuojantys greitai ir lengvai vandenyje tirpstančias medžiagas. Jei pagaminti vandeninės dispersijos, akrilo ir modernių polimerinių rišiklių pagrindu. JUPOL BLOCK dažai naudojami dekoratyvinei sienų ir kitų pavirių apsaugai gyvenamuosiuose bei komerciniuose pastatuose, mokyklose, vaikų darželiuose, ligoninėse, viebučiuose ir kituose objektuose, kur dėmių neįmanoma uždažyti įprastais interjero dažais, o higiena yra palaikoma dažnai plaunant paviršius buitiniais valikliais, o taip pat stipriomis dezinfekavimo priemonėms.


 • Medžiagos savybės:

  • Puikiai blokuoja: nikotino, dervų ir kitų panašių produktų; suodžių; purvo; taninų ir kitių dažų; vyno; vaisių sulčių; kavos; pomidorų tyrės; vandens pieštukų; alyvos ir kitas sunkiai pašalinančias dėmes;
  • Puikus atsparumas šlapiai trinčiai (auščiausia klasė);
  • išvaizda pusiau matinė;
  • puikus dengiamumas (aukščiausia klasė);
  • lengvai naudojami.


  Spalva:

    ART0101 jumix logo


 • Įrankiai:

  piktogram copic 0piktogram valjcek 0piktogram prsilka 0piktogram orodje ocistimo z vodo 0


  Išeiga:

  220 - 250 ml/m2 dažant du kartus


  Pakuotė:

  2l; 5l ir 15l.

  Prieš darbą visada perskaitykite techninius ir saugos duomenų lapus.

 • Dažų paruošimas 

  Dažai paruošti naudojimui. Prieš naudojimą rekomenduojama išmaišyti, jei reikia - perkošti. Jei dažai per tiršti, galima atskiesi vandeniu, bet ne daugiau, kaip10%.


  Dažymas dažais

  Dažai dažomi dviem sluoksniais, džiūvimo laikas tarp sluoksnių nuo 4 iki 6 valandų kai T = 20°C, o santikinis oro drėgnumas = 65%. Dažant teptuku ar purškimo budu taikyti tinkamą dažų dispersiją. Dažant voleliu naudoti dažymo groteles. Dažymui būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra, turi būti nuo 5oC iki 35oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis kaip 80%.


 • Saugojimas ir taransportavimas

  Sandėliuoti ir transportuoti esant temperatūrai nuo 5o C iki 25o C laipsnių, saugoti produktą nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo vaikų, NEUŽŠALDYTI!


  Galiojimo laikas

  Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 18 mėnesių.

Šiais dažais dažniausia perdažomi seni paviršiai, kurių pagrindas yra stipriai išteptas ar pažeistas greitai ir lengvai vandenyje tirpstančioms medžiagoms.

Dažai yra lengvai naudojami ir jiems galima suteikti daugybę pastelinių atspalvių.

Raktiniai žodžiai: Vidaus dažai, Interjeras, Ekologiški, Aukščiausia klasė, Spalvų paletė, Plaunami, Blokatorius, Dėmes blokuojantys dažai