Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

Šilumos barjerą sukuriantys dažai

JUB JUPOL THERMO - aplinkai draugiški vidaus patalpų dažai, pagaminti vandeninės dispersijos, polimerinių rišiklių pagrindu. Juose yra mažyčių tuščiavidūrių sferų, kurių dėka akumuliuojama šiluma ir paviršius yra šiltesnis bei malonesnis, nei įprastų dažų. Dėka savo unikalių sąvybių, JUPOL THERMO dažai neleidžia atsirasti vandens garų kondensatui ant paviršiaus, o jei atsiranda tai jis nugaruoja žymei greičiau nei nuo įprastų dažytų paviršių. Dėl to paviršiai dažyti JUPOL THERMO dažais nepelyja. Kartu su JUBOLIN THERMO glaistu sudaro interjero šiltinimo sistemą. Jie skirti dekoratyvinei sienų ir lubų paviršių apsaugai gyvenamuosiuose bei komerciniuose pastatuose, kur paviršiai yra valomi šlapiu skudurėliu. Dažai yra atsparūs šlapiam trynimui.


 • Medžiagos savybės:

  • Juose yra mažyčių tuščiavidūrių sferų, kurių dėka akumuliuojama šiluma ir paviršius yra šiltesnis bei malonesnis liesti;
  • mažina vandens garų kondensato atsiradimą ant paviršiaus;
  • išvaizda matinė;
  • dengiamumas (trečia klasė);
  • lengvai naudojami.


  Spalva:

    ART0101 jumix logo


 • Įrankiai:

  piktogram copic 0piktogram valjcek 0piktogram prsilka 0piktogram orodje ocistimo z vodo 0


  Išeiga:

  160 - 190 ml/m2 dažant du kartus


  Pakuotė:

  5l.

  Prieš darbą visada perskaitykite techninius ir saugos duomenų lapus.

 • Dažų paruošimas 

  Dažai paruošti naudojimui. Prieš naudojimą rekomenduojama išmaišyti, jei reikia - perkošti. Jei dažai per tiršti, galima atskiesi vandeniu, bet ne daugiau, kaip10%.


  Dažymas dažais

  Dažai dažomi dviem sluoksniais, džiūvimo laikas tarp sluoksnių nuo 4 iki 6 valandų kai T = 20°C, o santikinis oro drėgnumas = 65%. Dažant teptuku ar purškimo budu taikyti tinkamą dažų dispersiją. Dažant voleliu naudoti dažymo groteles. Dažymui būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra, turi būti nuo 5oC iki 35oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis kaip 80%.


 • Saugojimas ir taransportavimas

  Sandėliuoti ir transportuoti esant temperatūrai nuo 5o C iki 25o C laipsnių, saugoti produktą nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo vaikų, NEUŽŠALDYTI!


  Galiojimo laikas

  Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 18 mėnesių.

Tinkamas dažams pagrindas yra išlygintas ir stabilus, tai visų tipų tinkai, betonas, gipso ir cemento drožlių plokštės, bei kita. Taip pat galima perdažyti senus paviršius, kurių pagrindas yra tvirtas ir atsparus drėgmei.

Dažuose labai mažai lakiųjų organinių junginių, nėra nei plastifikatorių, nei sunkiųjų metalų ir jie atitinka Europos Komisijos keliamus ekologinius kriterijus. Dažai yra lengvai naudojami ir jiems galima suteikti daugybę pastelinių atspalvių. Jie yra "kvėpuojantys", t. y. labai gerai laidūs vandens garams ir atsparūs šlapiam valymui.

 

Raktiniai žodžiai: Vidaus dažai, Interjeras, Ekologiški, Termo dažai