Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

 

Jupol thermo šiltinimo sistema

Inovacinė technologija padeda taupyti energiją tuose pastatuose, kuriuos dėl įvairių priežasčių neįmanoma apšildyti, ar jų šilumos izoliacija yra nepakankama.

Nuo šių metų Lietuvoje jau yra galimybė sumažinti energijos sąnaudas įdiegiant inovacinę sistemą interjere. Ją sudaro du komponentai: glaistas JUBOLIN THERMO ir interjero dažai JUPOL THERMO. Jie skiriasi nuo įprastų dažų ir glaistų tuo, kad jų sudėtyje yra tuščiavidurės stiklinės sferos užpildytos dujomis, kurių izoliacinės savybės yra geresnės už oro.

Nepaisant santykinai mažo sluoksnio, JUPOL thermo sistema sukuria efektyvų barjerą šalčiui ir pakelia komforto lygį Jūsų namuose. Tai galima pajusti tiesiog palietus sienos paviršių - jis bus šiltas, kai tuo tarpu įprastais dažais dažyti paviršiai liečiant yra šalti.

Dėl unikalių savybių sistema JUPOL thermo ženkliai sumažina kondensato atsiradimo galimybę ant paviršiaus. Dėl to ši sistema yra efektyvi kovojant su pelėsiu. Jei ir atsiranda kondensatas, jis daug greičiau išgaruoja ir pelėsis nespėja atsirasti. Tai unikali ekologiška sistema kovai su pelėsiu, nes įprastos cheminės priemonės sukuria biocidinę apsauginę plėvelę, kuri neleidžia pelėsiui daugintis, bet taip pat gali kenkti ir Jūsų sveikatai. JUPOL thermo sistema veikia ir be biocidinės apsauginės plėvelės, išskyrus tuos atvejus kai eksploatacinės sąlygos yra ypač nepalankios.

Sutaupyti iki 270 eurų kasmet?

Šiuo metu rinkoje yra siūloma įvairių produktų, kurie tik iš dalies gali patenkinti jūsų lūkesčius. JUB sukūrė pilną sistemą, kuri užtikrina maksimalų rezultatą. Sistemos šilumos laidumo koeficientas yra (λ = 0,150 W / mK) , o šiluminės difuzijos lygis (α = 0,250 m2 / s). Šie matavimai buvo atlikti „Jožef Stefan“ institute Slovėnijoje. Įdiegus šią sistemą standartiniame 200 kvadratinių metrų sienų ploto name, kai sistemos storis yra 1,3 mm (šlapia iki 2 mm), per metus sutaupoma iki 85 EUR, o atskirais atvejais net iki 270 EUR (vadovaujantis Slovėnijoje atliktais skaičiavimais).

Bet kokiu atveju įrengus JUPOL thermo sistemą sumažėja kuro sąnaudos ir CO2 išmetamų dujų kiekis. Tokiu būdu mes ne tik sutaupome, bet ir saugome mus supančią aplinką. Ši sistema yra auštos kokybės ir ilgaamžiška. Jos įrengimas nereikalauja specialaus pasirengimo ar žinių. Ją galima įsirengti patiems ar pasamdžius meistrus.

Lietuvoje šią sistemą siūlome naudoti daugiabučiuose, kur dar neatlikta renovacija, arba ji yra neįmanoma; Senamiestyje - renovuojant butus; įvairių namų langų, vitrinų angokraščiams; paviršiams, kur kaupiasi kondensatas bei kitais atvejais.

Parengta pagal JUB kemična industrija medžiagą.

Raktiniai žodžiai: Interjeras, Ekologiški, Termo dažai, Termo glaistas