Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

JUB yra sėkminga tarptautinė korporacija

JUB yra sėkminga tarptautinė korporacija, pradėjusi savo veiklą dar 1875 metais!

JUB yra viena seniausių Europos gamybos įmonių, įkurta dar 19 amžiuje. Pirmuosius natūralius mineralinius dažus pradėjo gaminti 1875 metais. Tuomet naudotos girnapusės ir malūnai. Per 140-ties metų kompanijos gyvavimo laikotarpį teko patirti socialinių ir politinių pokyčių, įskaitant du pasaulinius karus, Slovėnijos nepriklausomybę ir privatizaciją. Nuo 1994 metų JUB vėl tapo uždarąja akcine bendrove.

Šiandien JUB yra sėkminga tarptautinė korporacija, turinti 140-ties metų dažų gamybos tradicijas, kurią sudaro devynios dukterinės įmonės ir ji veikia daugiau nei dvidešimtyje šalių. Kasmet bendrovės gaminamais dažais ir tinkais padengiama per milijoną kvadratinių metrų ploto. Virš 60 % JUB gaminių - eksportuojami. JUB gamyba yra naši, moderni, pilnai automatizuota ir robotizuota, kas užtikrina aukštus kokybės standartus. JUB daugelį metų kruopščiai kontruoliuoja kokybę bei naudoja ISO 9001 kokybės valdymo sistemą, kuri įpareigoja kiekvieną dieną patikrinti produkto kokybę savo laboratorijose, Civilinės Inžinerijos Institute Liublianoje, Forschungsinstitut für Pigmente und Lacke Štutgarte ir kitose nepriklausomose laboratorijose tiek Slovėnijoje, tiek ir kitose šalyse. Tai, kad gaminant produktus griežtai laikomasi Slovėnijos ir Europos sąjungos standartų aplinkosaugos, sveikatos bei saugos darbe srityje, liudija turimos ISO 14001 ir OHSAS 18001, standartų sistemos.

Slovėnija yra nedidelė šalis su unikalia gamta, todėl JUB rūpi aplinka ir jos sauga. Įmonė gamina produkciją vandens pagrindu, kuri yra draugiška žmogui bei aplinkai. JUB nuolat investuoja į modernių, aplinkai nekenksmingų technologijų kūrimą, tobulina esamus ir kuria naujus produktus, kurie leidžia užtikrinti saugią ir stabilią ateitį. Didelis dėmesys darbuotojų sveikatai ir saugiai darbo aplinkai - tai įmonės politika, kuriant EKOLOGIŠKUS produktus. JUB dalyvauja įvairiuose Europos Sajungos projektuose, susijusiuose su gamtos išteklių ir energijos taupymu. Nuo 1999 metų bendrovė prisijungė prie savarankiškos iniciatyvos Responsible Care.

Responsible Care ® yra pasaulinės chemijos pramonės savanoriška iniciatyva užtikrinanti skaidrią įmonės veiklą įtraukiant visuomenę į sprendimų priėmimą. Tai – savanoriška iniciatyva, užtikrinanti saugios kaimynystės principus tarp chemijos pramonės ir aplink gyvenančių žmonių.

Lietuvoje JUB pradėjo savo veiklą 2007 metais. Nuo 2014 metų oficialiai įgaliotu atstovu Lietuvoje yra UAB Media Volpe, kuri ir šiuo metu atstovauja bei platina JUB gaminamą produkciją Lietuvoje.

JUB turi didelę patirtį gaminant ekologiškus, kokybiškus ir ilgaamžius produktus. Kiekvienais metais JUB pristato naujus ar patobulintus produktus, kurie leidžia lengvai ir užtikrintai vykdyti statybos bei renovacijos projektus. Lietuvoje mes pristatome tik aukščiausios kokybės produktus, kuriuos yra patikrinęs laikas ir mūsų specialistai. JUB gaminamų produktų kokybės ir kainos santykis yra palankus pirkėjui! 

Raktiniai žodžiai: JUB, Tarptautinė korporacija