Skaidri medienos dažyvė

Tinka vaikų žaislams ir sąlyčiui su maistu

Tinka vaikų žaislams ir žaidimo aikštelėms

Saugūs sąlyčiui su maistu

JUBIN Lasur yra skaidri medienos dažyvė, skirta dekoratyviai medienos apsaugai interjere bei eksterjere. Ji yra šilko blizgesio ir gali būti naudojama dailylenčių, laiptų, turėklų, medinių baldų ar kitų medinių konstrukcijų apsaugai, kai norima išsaugoti natūralią medienos išvaizdą ar struktūrą. Ji gaminama bespalvė, balta arba tamsiai rudo atspalvio. Taip pat jai galima suteikti 45 atspalvius pagal originalią JUB JUBIN spalvų paletę. JUBIN Lazur yra viena iš sudedamųjų medienos apsaugos sistemos dalių ir naudojama kartu su JUBIN impregnacia norint apsaugoti medinius elementus eksterjere.

Interjere ji naudojama kaip dekoratyvinė ar apsauginė preimonė sauganti naturalią medienos išvaizdą.

Savybės


Savybės:

  • palieka matomą medienos struktūrą;
  • greitai džiūsta;
  • neturi kvapo;
  • nekenksminga sveikatai;
  • tinka vaikų žaislams ir žaidimo aikštelėms;
  • saugi sąlyčiui su maistu;
  • atspari UV spinduliams;
  • lengvai naudojama;
  • labai mažas lakiųjų organinių junginių kiekis LOJ (VOC).


Spalva:

ART0101jumix logoART0101

Aprašymas


Įrankiai:

piktogram copic 0piktogram valjcek 0piktogram orodje ocistimo z vodo 0


Išeiga:

60-80 g/m2  vienam sluoksniui;
140 g/m2  dviem sluoksniams;


Pakuotė: 

0,65 l, 2,25 l.

Paruošimas


Paruošimas 

Dažyvė paruošta naudojimui. Prieš naudojimą  reikia gerai išmaišyti. Jei reikia, dažyve galima atskiesti vandeniu iki 5%. Purškiant iki 10%. DĖMESIO! Dažyvės skaidrumas skiedžiant stipriai didėja. Dažant didelius paviršius būtina pasiruošti visą reikiamą dažyvės kiekį. Jei tai neįmanoma, tai supilame tris-keturis įpakavimus dažyvės į didelę talpą ir gerai išmaišykite. Kai liks tik ketvirtadalis paruoštų dažų supilame kitus įpakavimus, išmaišykite ir taip toliau.

Naudojimas


Naudojimas

Dažyve dažoma du kartus teptuku, voleliu arba beoriu purkštuvu. Dėl greito džiūvimo rekomenduojama dažyti paviršius nepertraukiant nuo kampo iki kampo, arba nuo pradžios iki pabaigos. Jei reikia, prieš dažant antrą kartą paviršius lengvai šlifuojamas smulkiu švitriniu popieriumi. Bet kokia dažyvės "korekcija" darbo metu (pridedant pigmentų, skiedžiant ir tt) NEGALIMA!. Dažyvės atspalvis priklauso nuo medienos rušies ir įgeriamumo. Dažyvei būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra turi būti nuo 10oC iki 25oC santykinis oro drėgnumas ne didesnis, kaip 80%. Vėjo greitis ne didesnis, kaip ≥30 km/h. Paviršius turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, vėjo, lietaus, rūko. Dažyvės džiūvimo laikas – nuo 4 iki 6 valandų esant normalioms oro sąlygoms (T = 20 ° C, santykinis oro drėgnumas = 65%).

Saugojimas


Saugojimas ir taransportavimas

Sandėliuoti ir transportuoti esant temperatūrai nuo 5o C iki 25o C laipsnių, saugoti produktą nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo vaikų, NEUŽŠALDYTI!


Galiojimo laikas

Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 24 mėnesiai.

JUB produktai ekologiški, aukštos kokybės ir ilgaamžiški.
Dažai, tinkai, dekorai, fasadų šiltinimo sistemos, medienos apsaugos priemonės padės Jums sukurti gražius ir praktiškus namus.

Skambinkite mums:
+370 687 26199

Rašykite mums:
info@jub.lt