Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

Klijai polistireno putplasčio plokštėms arba lamelėms

profi jubizol akril 0

CE

JUBIZOL LEPILO yra naudojami "JUBIZOL FASADA" šiltinimo sistemose, kaip klijai polistireno plokštėms arba mineralinės vatos lamelėms. Klijai yra pagaminti cemento ir polimerinių rišiklių pagrindu. Jie yra stiprūs, gerai praleidžia vandens garus ir tvirtai priklijuoja izoliacines dangas prie visų tipų sienų paviršiaus, įskaitant ir cemento drožlių plokštes, OSB, MDP ir kita.

 


 • Klijų savybės:

  • tinka polistireno putplasčiui ir mineralinės vatos lamelėms klijuoti;
  • gelsvai-pilka spalva;
  • aukštos kokybės fasadiniai klijai.

   
  Įrankiai:

  piktogram gladilka 0piktogram mesanje 0piktogram orodje ocistimo z vodo 0


  Išeiga:

  nuo 3,5 iki 5,0 kg/m2


  Pakuotė: 

  20 kg.

 • Klijų paruošimas 

  Maždaug keturis litrus švaraus, šalto vandens įpilti į indą ir paskui po truputį berti sausus skiedinio miltelius. (4 l vandens - 20 kg sauso mišinio).  Tada elektrine maišykle maišyti tol, kol masė pasidarys vienalytė, be jokių grūdelių. Palikti 10 min. bręsti ir dar kartą trumpai pamaišyti. Jeigu reikia, galima skiedinį praskiesti, įpilant truputį vandens. Priklausomai nuo atmosferos sąlygų, paruošto skiedinio darbo laikas 2-3 valandos.


  Naudojimas

  Klijams būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra turi būti nuo 5oC iki 35oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis, kaip 80%. Vėjo greitis ne didesnis, kaip ≥30 km/h. Fasadas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, vėjo, lietaus, rūko.


 • Izoliacinių plokščių klyjavimas


  Paruoštą masę užtepti ant termoizoliacinės plokštės vienos pusės, priklijuojant centrą ir kraštus: palei plokštės kraštus tepamos 5 cm pločio nepertraukiamos klijų juostos, o per plokštės vidurį tepami 3 - 4  delno dydžio gumulai. Masės sukibimo paviršius taip pat sluoksnio storumas priklauso nuo paviršiaus – skiedinį reikia tepti taip, kad klijų sluoksnis padengtų apie 40 proc. paviršiaus. Termoizoliacines plokštes reikia klijuoti eilėmis, dedant ir stipriai prispaudžiant prie paviršiaus iš apačios į viršų. Netepti klijų plokščių susidūrimo vietose. Žiūrėti, kad plokštės nepasistumtų iš vietos ir nenukryptų nuo pagrindo.

 • Saugojimas ir taransportavimas

  Sandėliuojant ir transportuojant saugoti nuo dregmės. Laikyti kaip gaminius, kuriuose yra cemento.


  Galiojimo laikas

  Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 6 mėnesiai.

Mišinys priklauso "JUB professional" prekių grupei.

 

Raktiniai žodžiai: Eksterjeras, Sausi mišiniai

Rekomenduojame:

  • Unigrund
  • Glajen omet akrylate
  • Acrylcolor

 

 

 

Individualūs sprendimai jūsų namams !