Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

Papildomai sustiprintas klijavimo-armavimo mišinys

profi jubizol akril 0

CE

JUBIZOL STRONG FIX yra pagrindinis mišinys JUBIZOL STRONG šiltinimo sistemoje. Jis yra papildomai sustiprintas ir kartu su kitais elementais efektyviai saugo fasado paviršių nuo mechaninių pažeidimų. Taip pat šį mišinį patariame naudoti tais atvejais, kai norima pagerinti sistemos garso izoliacines charakteristikas, ar pastatuose su minimalia pakraige, kuriuos nuolat ir smarkiai veikia krituliai.

 


 •  Mišinio savybės:

  • atsparus mehaniniams pažeidimams, krušai;
  • labai elastingas;
  • sustiprintas mikro plaušu;
  • laidus vandens garams.

   
  Įrankiai:

  piktogram gladilka 0piktogram mesanje 0piktogram orodje ocistimo z vodo 0piktogram zobata gladilka 0


  Išeiga:

  klijuoti - nuo 3,5 iki 5,0 kg/m; armuoti - 4,5 kg/m2  mineralinei vatai - 7,0 kg/m2


  Pakuotė: 

  20 kg.

 • Mišinio paruošimas 

  Maždaug keturis litrus švaraus, šalto vandens įpilti į indą ir paskui po truputį berti sausus skiedinio miltelius. (4 l vandens - 20 kg sauso mišinio).  Tada elektrine maišykle maišyti tol, kol masė pasidarys vienalytė, be jokių grūdelių. Palikti 10 min. bręsti ir dar kartą trumpai pamaišyti. Jeigu reikia, galima skiedinį praskiesti, įpilant truputį vandens. Priklausomai nuo atmosferos sąlygų, paruošto skiedinio darbo laikas 2-3 valandos.


  Naudojimas

  Mišiniui būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra turi būti nuo 5oC iki 35oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis, kaip 80%. Vėjo greitis ne didesnis, kaip ≥30 km/h. Fasadas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, vėjo, lietaus, rūko.


 • Izoliacinių plokščių klyjavimas

  Paruoštą masę užtepti ant termoizoliacinės plokštės vienos pusės, priklijuojant centrą ir kraštus: palei plokštės kraštus tepamos 5 cm pločio nepertraukiamos klijų juostos, o per plokštės vidurį tepami 3 - 4 delno dydžio gumulai. Masės sukibimo paviršius taip pat sluoksnio storumas priklauso nuo paviršiaus – skiedinį reikia tepti taip, kad klijų sluoksnis padengtų apie 40 proc. paviršiaus. Termoizoliacines plokštes reikia klijuoti eilėmis, dedant ir stipriai prispaudžiant prie paviršiaus iš apačios į viršų. Netepti klijų plokščių susidūrimo vietose. Žiūrėti, kad plokštės nepasistumtų iš vietos ir nenukryptų nuo pagrindo.


  Izoliacinių plokščių armavimas

  Prieš armavimą reikia išlyginti nelygumus termo izoliacinių plokščių sandūrose ir pašalinti gludinimo dulkes. Pritvirtinus langų ir kampų kraštų kampainius ir kitas briaunas bei vertikaliai sustiprinus fasado angų kampus, reikia užtepti mišinio masę ant termoizoliacinių plokščių juosta, atitinkančia tinklelio plotį, ir tada į ją įspausti stiklo pluošto tinklelį, paliekant 10 cm užlaidą. Viską nuglaistyti, užgriebiant už ką tik padengto dar šlapio ploto, tokiu būdu padengiant visą sutvirtinančio tinklelio paviršių. Visas sluoksnio storis turi būti 3-4 mm.


 • Saugojimas ir taransportavimas

  Sandėliuojant ir transportuojant saugoti nuo dregmės. Laikyti kaip gaminius, kuriuose yra cemento.


  Galiojimo laikas

  Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 12 mėnesių.

Mišinys priklauso "JUB professional" prekių grupei.

 

Raktiniai žodžiai: Eksterjeras, Sausi mišiniai

Rekomenduojame:

  • Unigrund
  • Unisil G
  • SNG

 

 

 

Individualūs sprendimai jūsų namams !