Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

Kaip panaikinti potvynio ar liūčių padarytą žalą?

2012 metais Slovėniją nusiaubė neįprastai didelės liūtys, kurios sukėlė smarkius potvynius. Buvo apsemta daugiau nei 300 000 ha teritorijos, o tai yra beveik 15% bendro valstybės ploto. Tuomet padaryta 373 milijonų eurų žala.

Dėl to JUB, būdama Slovėnijos kompanija, gerai žino niokojančios stichijos padarinius ir tiesiogiai susidūrė su jų likvidacija. Būdama socialiai atsakinga kompanija, kuriai rūpi socialinės ir aplinkosaugines vertybės, bei vadovaudamasi savo ilgamete patirtimi gaminant aplinkai draugiškus specialios paskirties produktus, parengė rekomendacijas , kaip minimaliomis sąnaudomis likviduoti potvynio padarytą žalą:

Visų pirma, stichijai atslūgus, vidaus sienų paviršius rekomenduojama kruopščiai nuvalyti. Purvas nuplaunamas naudojant įprastus buitinius valiklius skuduro, kempinės ar minkšto šepečio pagalba. Vėliau paviršiai džiovinami. Tam, kad žalos atstatymas būtų efektyvus ir jo kartoti nereikėtų keletą kartų, paviršiaus drėgnumas turėtų būti žemesnis nei 5% .

Kai paviršius jau yra sausas, pakartotinai jį nuvalome nuo atsilupusių dažų, tada gruntuojame JUPOL Primer gruntu ir glaistome paviršius universaliu JUBOLIN P25 arba JUBOLIN P50 glaistu, nerūdijančio plieno mentele. Baigus paruošiamuosius darbus prieš dažymą, mes siūlome paviršius dažyti JUPOL BLOCK dažais. Šie dažai ne tik nudažys paviršių, suteiks norimą spalvą, bet ir apsaugos jį nuo nepageidaujamų dėmių atsiradimo.

Vadovaujantis mūsų rekomendacijomis ir teisingai atlikus stichijos padarytos žalos likvidavimo darbus, Jūs ilgainiui sutaupysite laiką ir pinigus, nes nebereikės vėl ir vėl grįžti prie padarytos žalos poveikio likvidavimo.

Parengta pagal JUB kemicna industrija medžiagą.

Raktiniai žodžiai: Interjeras, Ekologiški, Sisteminiai sprendimai, Probleminiai paviršiai, Blokatius, Spec. paskirties dažai, Patarimai