XNG Silkoninis grūdėtos struktūros tinkas

1,5 ir 2,0 mm frakcijos

profi jubizol silicone

CE

Tai silikoninis dekoratyvinis tinkas, grūdėtos struktūros (samanėlė), pagamintas silikono ir polimerinių rišiklių pagrindu. Tinko granulių dydis vienodas priklausomai nuo frakcijos. Jis paruoštas naudojimui ir skirtas dekoratyvinei fasado paviršiaus apsaugai, ypač šiltinimo sistemose JUBIZOL fasadas.

Taip pat tinkas tinka ir įprastiems statybos paviršiams: cementiniams tinkams, poliruotam betonui, cemento drožlių, gipso kartono, medžio drožlių plokštėms ir kitiems.

Tai tvirtas tinkas, laidus vandens garams, dėl didelio kiekio silikono rišiklio labai gerai atstumia vandenį, ir dėl to ant jo nelimpa dulkės bei purvas. Tinkas atsparus išmetamųjų dujų poveikiui, UV spinduliams ir kitiems atmosferos poveikiams, todėl jis yra stabilus esant bet kokioms klimato sąlygoms, įskaitant kritulius, kurie smarkiai veikia fasado paviršių daugiaaukščiuose pastatuose ar pastatuose su minimalia pakraige. Tinke yra papildoma apsauga nuo grybelių ir pelėsių, kuri užtikrina ilgalaikę tinkuoto paviršiaus apsaugą.

Tinkas priklauso "JUB professional" prekių grupei.

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  info@jub.lt
  Telefonas +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html