Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

Tinka vaikų žaislams

Tinka vaikų žaislams

Nuo neatmenamų laikų medis žmogui buvo šiluma, pastogė ir komfortas, dėl to daugelis mūsų ir šiais laikais neįsivaizduoja savo būsto be medinių konstrukcijų, dekoro elementų, medinių baldų, terasų ar net medinių namų. Medis asocijuojasi su šiluma, jaukumu, natūralumu, tačiau, kaip ir viskas kas yra natūralu, medis yra veikiams laiko ir kitų faktorių, kurie negailestingai ardo jo struktūrą. Mediena ardo UV spinduliai, pelėsis, grybas, ir kenkėjai.

Nuo to laiko, kai žmogus pradėjo mediena naudoti savo būsto statybai, jam iškilo aktuolus medienos ilgaamžiškumo klausimas. Mūsų protėviai ieškojo ypatingų medienos rušių, kurios turėjo didesnį atsparumą dūlėjimui. Tai - kietmedis. Tačiau tai pakankamai reta ir brangi mediena. Dėl to yra sukurta daugybė priemonių, įprastą medieną saugančių nuo žalingo poveikio.

Tik neseniai susirūpinta tokių priemonių poveikiu aplinkai. Siekdami apsaugoti ir prailginti medienos tarnavimo laiką, anksčiau daugelis nekreipė dėmesio į tų priemonių poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, ypač jas naudojant interjere.

Inovacijų ir šiuolaikiškų tecnologijų dėka pavyko sukurti medienos apsaugos preimones, kurios užtikrina medienos apsaugą ir estetinę išvaizdą nekiankiant mūsų sveikatai bei aplinkai. Šiomis naujausiomis priemonėmis mes galime dažyti vaikų žaislus, nesibaimindami dėl neigiamo poveikio jų sveikatai.

Tinka vaikų žaislams:

    • Lazur-500-500
    • decor-500-500
    • primer 500 500

Raktiniai žodžiai: Ekologiški, Saugūs, Medienos apsauga

 

 

Individualūs sprendimai jūsų namams !