Skambinkite mums: +370 687 26199
Rašykite mums: info@jub.lt

 

Veiksminga apsauga ir estetinė išvaizda

 

Tinkamai parinkus JUBIN produktus gaunama puiki apsauga ir estetinė išvaizda. JUBIN produktus galima naudoti tiek lauke, tiek ir viduje.

JUBIN Impregnancia yra bespalvė biocidinė medienos apsaugos priemonė. Savo unikalios ir atnaujintos formulės dėka giliai įsiskverbia į medieną ir efektyviai saugo ją nuo pelėsio, puvinio bei kenkėjų. Tai yra naujos kartos produktas, naudojamas eksterjere kartu su dažyve JUBIN Lazur ar dažais JUBIN Decor medienos apsaugos sistemose.

JUBIN Impregnacia atitinka Europos Sąjungos keliamus standartus: EN 64 (insekticidinė apsauga); EN 113 (apsauga nuo puvinio); EN 152 (apsauga nuo mėlynojo pelėsio).

JUBIN Decor primer yra baltos spalvos gruntas efektyviai blokuojantis taninus ir kitas medžiagas, kurios greitai ir lengvai tirpsta vandenyje. Naudojamas medienos apsaugos sistemoje kartu su dažais JUBIN Decor.

JUBIN Lazur yra skaidri medienos dažyvė su šilko blizgesiu. Ji saugo medieną nuo UV spindulių, palikdama jos natūralią struktūrą bei išvaizdą. Ji naudojama tiek viduje, tiek ir išorėje medienos elementų apsaugai bei apdailai. Tai gali būti dailylentės, mediniai turėklai, langai, durys, pavėsinės ir kiti mediniai elementai, kur norima palikti natūralaus medžio išvaizdą. JUBIN Lazur yra atspari UV spinduliams, blokuoja taninus, saugo medienos natūralią spalvą ir užtikrina ilgą dangos ir medžio tarnavimo laiką. JUBIN Lazur, lyginant su tirpiklio pagrindu pagamintomis dažyvėmis, turi ilgesnį tarnavimo laiką, ir ją atnaujinti reikia rečiau. JUBIN Lazur negeltonuoja, greitai džiūsta, o tai reiškia, kad padengti paviršių du kartus galima per vieną dieną. Ji neturi aromatinių tirpiklių ir yra draugiška aplinkai, dėl to ji ypač tinka naudoti vidaus patalpose.

JUBIN DECOR UNIVERSAL - naujos kartos akriliniai dažai, pagaminti vandeninės dispersijos pagrindu. Jie tinka dažyti visus medinius paviršius tiek interjere, tiek ir eksterjere, bei metalinius interjero paviršius. Tai gali būti pakalimai, dailylentės, mediniai turėklai, langai, durys, pavėsinės ir kita, taip pat radiatoriai, metalinės kolonos, metalinės interjero konstrukcijos. JUBIN DECOR UNIVERSAL yra sudėtinė medienos apsaugos sistemos dalis.

 

Raktiniai žodžiai: Ekologiški, Saugūs, Medienos apsauga

 

 

Individualūs sprendimai jūsų namams !