ŠILUMOS BARJERĄ SUKURIANTYS DAŽAI

ŠILUMOS BARJERĄ SUKURIANTYS DAŽAI

Panaikina šalčio tiltus

Termoizoliacinės savybės

JUPOL THERMO - aplinkai draugiški vidaus patalpų dažai, pagaminti vandeninės dispersijos, polimerinių rišiklių pagrindu. Juose yra mažyčių tuščiavidūrių sferų, kurių dėka akumuliuojama šiluma ir paviršius yra šiltesnis bei malonesnis, nei įprastų dažų. Dėka savo unikalių sąvybių, JUPOL THERMO dažai neleidžia atsirasti vandens garų kondensatui ant paviršiaus, o jei atsiranda tai jis nugaruoja žymei greičiau nei nuo įprastų dažytų paviršių. Dėl to paviršiai dažyti JUPOL THERMO dažais nepelyja. Kartu su JUBOLIN THERMO glaistu sudaro interjero šiltinimo sistemą. Jie skirti dekoratyvinei sienų ir lubų paviršių apsaugai gyvenamuosiuose bei komerciniuose pastatuose, kur paviršiai yra valomi šlapiu skudurėliu. Dažai yra atsparūs šlapiam trynimui.

Tinkamas dažams pagrindas yra išlygintas ir stabilus, tai visų tipų tinkai, betonas, gipso ir cemento drožlių plokštės, bei kita. Taip pat galima perdažyti senus paviršius, kurių pagrindas yra tvirtas ir atsparus drėgmei.

Dažuose labai mažai lakiųjų organinių junginių, nėra nei plastifikatorių, nei sunkiųjų metalų ir jie atitinka Europos Komisijos keliamus ekologinius kriterijus. Dažai yra lengvai naudojami ir jiems galima suteikti daugybę pastelinių atspalvių. Jie yra "kvėpuojantys", t. y. labai gerai laidūs vandens garams ir atsparūs šlapiam valymui.

Privalumai pirkėjui / rangovui

 • Sistemoje su JUBOLIN Thermo glaistu leidžia sutaupyti iki 2 eur / m² šildymo išlaidų per metus *
 • Išsprendžia pelėsio ir šalčio tiltų problemas.
 • Nudažytas paviršiaus lygus ir gražus.
 • lengva dirbti

Savybės

 • Sumažina kondensacijos galimybę ir apsaugo nuo pelėsio susidarymo;
 • Suteikia šilumos pojutį;
 • Panaikina šalčio tiltus;
 • didelis garų pralaidumas (aukščiausia klasė);
 • paprasta naudoti;

Spalva:

  ART0101jumix logo

Aprašymas

Įrankiai:

teptukasvolelispurkštuvasvaloma vandeniu

Išeiga:

340 - 450 ml/m2 dažant tris kartus.


Pakuotė:

5l.

Paruošimas

Dažai paruošti naudojimui. Prieš naudojimą rekomenduojama išmaišyti, jei reikia - perkošti. Jei dažai per tiršti, galima atskiesi vandeniu, bet ne daugiau, kaip10%.

Naudojimas

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite techninių ir saugos duomenų lapus.

Dažai dažomi dviem sluoksniais, džiūvimo laikas tarp sluoksnių nuo 4 iki 6 valandų kai T = 20°C, o santikinis oro drėgnumas = 65%. Dažant teptuku ar purškimo budu taikyti tinkamą dažų dispersiją. Dažant voleliu naudoti dažymo groteles. Dažymui būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra, turi būti nuo 5oC iki 35oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis kaip 80%.

Saugojimas

Sandėliuoti ir transportuoti esant temperatūrai nuo 5o C iki 25o C laipsnių, saugoti produktą nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo vaikų, NEUŽŠALDYTI!


Galiojimo laikas

Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: 18 mėnesių.

Dokumentai

Kiti vidaus sienų ir lubų dažai:

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html