Aplinkai draugiški produktai

Didelę savo gyvenimo dalį mes praleidžiame vidaus patalpose, todėl labai svarbu, kad mus suptų sveika aplinka. Netinkamai įrengtos patalpos ar neatsakingai parinkti dažai veikia ne tik mūsų nuotaiką, bet ir sveikatą. Labai svarbu, kad mus supančioje aplinkoje būtų kuo mažiau lakiųjų organinių junginių.

Slovėnija yra nedidelė šalis su unikalia gamta, todėl JUB rūpi aplinka ir jos sauga. Įmonė gamina produkciją vandens pagrindu, kuri yra draugiška žmogui bei aplinkai.

JUB nuolat investuoja į modernių, aplinkai nekenksmingų technologijų kūrimą, tobulina esamus ir kuria naujus produktus, kurie leidžia užtikrinti saugią ir stabilią visų mūsų ateitį. Didelis dėmesys skiriamas žmogaus sveikatai, saugiai darbo aplinkai. JUB dalyvauja įvairiuose Europos Sajungos projektuose, susijusiuose su gamtos išteklių ir energijos taupymu. Nuo 1999 metų bendrovė prisijungė prie savarankiškos iniciatyvos Responsible Care.

Responsible Care ® yra pasaulinės chemijos pramonės savanoriška iniciatyva užtikrinanti skaidrią įmonės veiklą įtraukiant visuomenę į sprendimų priėmimą. Tai – savanoriška iniciatyva, užtikrinanti saugios kaimynystės principus tarp chemijos pramonės ir aplink gyvenančių žmonių.

JUB gaminamuose produktuose ypač mažas lakiųjų organinių junginių kiekis, dėl to jie yra draugiški aplinkai.

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html