Silikatinė dekoratyvinė dažyvė

Silikatinė dekoratyvinė dažyvė

Tai aplinkai draugiški vidaus ir išorės dažai, pagaminti vandens dispersijos ir silikatinių užpildų pagrindu. Skirti dekoratyviai sienų apipavidalinimui, norint paviršiui suteikti senovinį įvaizdį ar išvaizdą. Dažai naudojami kavinėse, restoranuose, parduotuvėse, vaistinėse bei panašiose patalpose. Taip pat estetiškai privačių namų ar butų sienų apipavidalinimui.

Privalumai pirkėjui / rangovui

 • Antikinė išvaizda
 • Greitas įgyvendinimas – taupomas laikas ir pinigai.
 • Naudojant skirtingas technikas/įrankius galima pasiekti skirtingus dekoratyvinius efektus.

Savybės

 • Galima pasiekti gražią kaimišką išvaizdą
 • Didelis atsparumas vandeniui, garų pralaidumas ir atsparumas šarmams;
 • Greitas džiūvimas;
 • Atsparus aplinkos poveikiui;
 • Galimas tonavimas


Spalva:

  ART0101 jumix logo

Aprašymas


Įrankiai:

Teptukas skuduras volelis Kempinė Purkštuvas piktogram orodje ocistimo z vodo 0


Išeiga:

100 ml/m2 Pirmam sluoksniui. 60 ml/m2 Antram sluoksniui.


Pakuotė:

2l, 5l, 10l

Prieš darbą visada perskaitykite techninius ir saugos duomenų lapus.

Paruošimas

SILIKATINĖ DEKORATYVINĖ DAŽYVĖ yra paruoštas naudojimui, jai nereikia specialaus paruošimo.

Naudojimas

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite techninių ir saugos duomenų lapus.

Vidiniai sienų paviršiai dažomi vienu, dviem arba trimis sluoksniais, o fasado paviršiams – dviem arba trimis sluoksniais.Ilgaplaukiu arba tekstiliniu voleliu (plaukų arba siūlų ilgis nuo 18 iki 20 mm; dirbtinis kailio arba tekstilės apdangalai iš įvairių sintetinių siūlų – vestano, dralono, nailono, perlono ar poliesterio) arba su teptukas, tinkamais dispersiniams sienų dažams tepti. Tipiškas margas paviršius pasiekiamas, jei atskiro storio pritaikymas kuo netolygiau - padedame sau skudurais, pagalvėlėmis ir kempinėlėmis, kuriomis suteikiame spalvą ar nunešame.

Tepdami voleliu, naudojame dažymo tinklą; antras ar trečias naudojimas galimas naudojant „šlapias ant šlapio“ techniką arba tik ant visiškai išdžiūvusio ankstesnio sluoksnio – normaliomis sąlygomis (T = +20 ºC, santykinė oro drėgmė = 65%) tai yra maždaug po 2–4 valandas (esant žemesnei temperatūrai ir aukštai santykinei oro drėgmei, džiūvimo laikas gali būti žymiai ilgesnis!).

Kiekvienas sienos paviršius dažomas be pertraukų nuo vieno galo iki kito. Standartiniams ilgiems plaukams dažytojo volas neprieinamiems paviršiams (kampams, kampams, latakams, siauroms lentjuostėms ir kt.), neatsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, kiekvienam dažų dengimas visada apdorojamas pirmiausia, o mes patys padedame tinkamais šepečiais arba mažesniais, pritaikytais konkrečioms sąlygoms dažų voleliai.

Dažyti galima tik tinkamomis oro sąlygomis arba tinkamomis mikroklimato sąlygomis: oro temperatūra o sienos pagrindas turi būti ne žemesnis kaip +8 ºC ir ne aukštesnis kaip +30 ºC, o santykinė oro drėgmė – ne didesnė kaip 80 %. Fasadų paviršiai turi būti apsaugoti nuo saulės, vėjo ir kritulių užuolaidomis, tačiau nepaisant tokios apsaugos lyjant, rūke ar stipriame vėjyje (≥30 km/h) nedirbame.

Šviežiai nudažytų paviršių atsparumas lietaus vandens (dažų dangos nuplovimui) sukeltiems pažeidimams normaliomis sąlygomis (T = +20 ºC, santykinė oro drėgmė = 65%) pasiekiama ne vėliau kaip per 24 valandas.

DĖMESIO! Prieš dengiant silikatines dangas, langų ir durų rėmai, taip pat palangės yra gerai apsaugoti langų stiklai ir kiti atviri paviršiai, nes dėmių negalima pašalinti.

Įrankį iš karto po naudojimo kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Nepanaudotus dažus laikykite gerai uždarytoje talpykloje, kad galėtumėte taisyti arba vėliau panaudoti. Nenaudingi skysčiai likučių nepilame į kanalizaciją, vandens telkinius ar aplinką ir neišmetame kartu su buitinėmis atliekomis. Jie sumaišomi su cementu (kietėjusių skiedinio likučių ir atliekų, taip pat galima pridėti smėlio, pjuvenų) ir sukietėja išvežamos į sąvartyną statyboms (atliekų klasifikacijos numeris: 17 09 04) arba komunalinėms atliekoms (klasifikacijos numeris numeris 08 01 12).

Išvalytą pakuotę galima perdirbti.

Saugojimas

Sandėliuoti ir transportuoti esant temperatūrai nuo 5o C iki 25o C laipsnių, saugoti produktą nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo vaikų, NEUŽŠALDYTI!


Galiojimo laikas

Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 12 mėnesių.

Dokumentai

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html