• Patalpų dažai

  BEAUTY 370C
  Abrikosinė svajonė

Manoma, kad praeitį verta prisiminti dėl gražiausių akimirkų. Jos mus veda, įkvepia, motyvuoja... su didesniu užsidegimu ir entuziazmu siekti užsibrėžtų tikslų ateityje. JUB mus labiausiai įkvėpė 2024-ųjų Abrikosinė svajonė - atspalvis Apricot dream (arba 370 C), primenantis 90-ųjų interjero rafinuotumą, kai dominavo abrikosiniai tapetai, užuolaidos, kilimai ir kaip tik tokie fasadai. Su atspalviu 370 C prisimename praeitį, bet žiūrime į naujausias tendencijas, kurios ir vėl abrikosų atspalvį iškelia į patį spalvų įvairovės viršų.

Abrikosinė svajonė 2

Abrikosų spalva anksčiau buvo itin populiari tiek mados industrijoje, tiek interjere ir eksterjere. Iš čia ir pasakojimas, kurį padiktavo Abrikosinė svajonė - 2024 metų spalva: ji primena praeitį, kai laikas bėgo lėčiau, valgėme vietinį ir sezoninį maistą, kai buvome su draugais, daugiau kalbėdavomės ir klausydavomės vienas kito, kai būdavome labiau susiję vienas su kitu ir turėjome daugiau laiko šeimai ir draugams. Prisimename laikus, kai išleisdavome mažiau, bet pirkdavome kokybiškesnius produktus. Norime susikurti tų laikų atmosferą, kai gyvenimas daugeliu požiūrių buvo „lengvesnis“ ar laisvesnis. O abrikosinė tam puikiai tinka...

Tai šilta, patraukli ir raminanti spalva, todėl dažnai ją siejame su ramybe ir harmonija. Ji raminamai veikia kūną ir protą, todėl puikiai tinka atsipalaidavimo ir meditacijos aplinkoje. Ji simbolizuoja meilę, šilumą, o savo švelnumu primena vaikystės tyrumą. Ji sukuria teigiamą energiją kambaryje ir padeda pašalinti neigiamus jausmus. Idealiai tinka mažiems, tamsiems kambariams arba kambariams, nukreiptiems į Šiaurę, nes net blyškia abrikoso spalva ant sienos galime juos atgaivinti ir suteikti saulės spindulių ištisus metus.

Abrikosinė svajonė 2

Šviežumas, šiluma ir švelnumas visose jo versijose

Abrikosinis atspalvis gali būti lengvai derinamas su daugeliu kitų atspalvių, ir taip įpinti į kambarį skirtingų emocijų bei jausmų. Pavyzdžiui, abrikosinio derinys su šiltu pasteliniu atspalviu arba beveik baltais atspalviais sukuria švelnią ir raminančią aplinką, malonią akims ir kurioje lengva dirbti. Jei norite įtraukti abrikosinę spalvą į esamą erdvę, naudokite kambariams su rudais, smėlio ir kreminiais atspalviais – tai geras atspirties taškas kuriant gaivią ir nesenstančią atmosferą.

Abrikosinė svajonė 1
Abrikosinė svajonė 13
Du susiję atspalviai iš to paties spalvų skalės spektro (pavyzdžiui, abrikosų ir oranžinės spalvos) kambaryje visada atrodo tvarkingai ir elegantiškai. Įvairūs oranžiniai atspalviai patalpoje sukuria žaismingus kontrastus, laužančius monotoniją.

Kontrastas, gylis ir jaukumas

Abrikosinė svajonė su juodomis detalėmis sukuria ryškų spalvų kontrastą. Tokia besikeičianti šviesos ir tamsos skalė ypač populiari interjeruose, kuriuose vyrauja japoniškas stilius. Akį traukia juodi elementai ir aksesuarai, o ryškūs abrikosų spalvos paviršiai suteikia švelnumo. Norint sukurti kontrastą patalpoje, abrikosinį atspalvį taip pat galima derinti su mėlyna arba žalia. Šis derinys idealiai tinka norint rasti tinkamą tamsos ir šviesos derinį ir suteikti kambariui gylio. Šiuolaikiniuose interjeruose itin populiarūs pilki atspalviai, tačiau pilkai balta schema vietomis gali pasirodyti ir per šalta, todėl norint ją pagyvinti atspalvis Apricot dream – idealus pasirinkimas, nes jo derinys su įvairiais pilkais atspalviais sušvelnina monotonišką erdvę, tuo pačiu suteikiant jai namų įspūdį.

Abrikosinė svajonė 3

Taigi, apibendrinant – abrikosinė spalva yra universali. Ji sušvelnina net grubiausias, ryškiausias linijas ir sukuria vientisumą. Tokia galinga, kad rašo istoriją ir diktuoja nostalgiją. Su ja JUB prisiminsime visus gerus dalykus, kuriuos mums paliko praeitis. Kartu su ja kursime naujas istorijas ir išsaugosime senus meno kūrinius modernesnėmis jų versijomis. Mėgaukitės!

Abrikosinė spalva 4

Metų spalva JUPOL Trend, "Apricot Dream".

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html