Mes rekomenduojame JUBIZOL ETICS sistemą instaliuoti:

 • Kai visi stogo konstrukcijų darbai baigti.
 • Kai naujam mūrui ar tinkui sukanka mažiausiai mėnuo.
 • Kai langai ir durys jau įstatyti.
 • Kai visi elektros ir kiti instaliacijos darbai išorės sienose baigti.
 • Kai didieji drėgnosios statybos darbai (tinkavimas, betoninių grindų įrengimas ir pan.) pastato viduje baigti.

Sistemos komponentai:

Jubizol instaliavimas 1
 1. Klijų sluoksnis šilumos izoliavimo plokštei.
 2. Šilumos izoliavimo plokštė (plokštės pagamintos iš putų arba ekstrudinio polistireno, iš fasadinės mineralinės vatos).
 3. Inkarai.
 4. Armavimo mišinys (viršutinis ir apatinis sluoksniai).
 5. Armatūros tinklelis.
 6. Gruntuojamas paviršius.
 7. Struktūrinis tinkas.

 

Darbo eiga:

Izoliacinių plokščių klijavimas

Izoliacinės plokštės skiriasi stiprumu, šilumos laidumu, degumu ir vandens garų skvarba. Jūs galite rinktis labiausiai tinkamą Jūsų poreikiams:

 • Polistereninio putplasčio plokštės (EPS), dažniausiai naudojamos kontaktinėms ETICS sistemoms, nes jų taikymas paprastas ir greitas*.
 • Polistireninio putplasčio plokštės (EPS F strong), pasižyminčios uždara putų granulių struktūra ir labai nedidele vandens absorbcija, pagamintos naudojant presavimo technologiją. Šias plokštes dažniausiai naudoja pastatų cokoliams izuoliuoti*.
 • Ekstrudinės polistireno plokštės (XPT) tinka toms pastato dalims, kurios žemiau žemės lygio. Plokščių vandens absorbcija ypač žema, o stiprumo charakteristikos šiek tiek geresnės*.
 • Mineralinės vatos plokštės naudojamos maksimalios apsaugos nuo ugnies reikalaujančioms ETICS sistemoms.
 • Mineralinės vatos lamelių savybės yra panašios į mineralinės vatos plokščių charakteristikas.

*Plokščių pavadinimai ir markiravimas priklauso nuo Šalies kurioje jos pagamintos ir gamintojo.

Jubizol instaliavimas 2

Šilumos izoliavimo plokštės tinkamas storis parenkamas vadovaujantis pirkėjo pageidavimais ir per išorines sienas prarandamos šilumos tolerancijos taisyklėmis. Apatinioji izoliavimo plokščių eilė dažniausiai klojama ant specialaus profilio iš aliuminio, o specialūs angokraščių profiliai instaliuojami izoliavimo plokštės langų bei durų sandūroje. Priklijuoti izoliavimo plokštes, galime vienais iš daugelio JUBIZOL klijuojamųjų skiedinių. Klijuojantis skiedinys pasirenkamas, atsižvelgus į šilumos izoliavimo ploktės tipą ar naudojamą JUBIZOL ETICS sistemą:

 • JUBIZOL lepilo
 • JUBIZOL EPS lepilna malta
 • JUBIZOL lepilna malta
 • JUBIZOL Ultralight fix
 • JUBIZOL Strong fix
 • JUBIZOL Microair fix

Izoliavimo plokščių papildomas inkaravimas

Papildomo inkaravimo izoliacinėms plokštėms iš putų polistireno ant ne tinkuotos sienos iki dviejų aukštų pastatuose nereikės, jeigu ETICS sistemos apdailos sluoksniui pasirinksite kurį nors iš plonasluoksnių struktūrinių tinkų. Mineralinės vatos plokštes inkaruoti reikia tik atskirais atvejais, jeigu pastatas aukštesnis nei 8 m. Visais kitais atvejais ir esant kitam deriniui, būtina papildomai inkaruoti šilumos izoliavimo plokštes. Tai dažniausiai atliekama 6 ar 10 specialiais dviejų dalių plastikiniais įkalamaisiais inkarais. Prieš armuojant, reikia sumontuoti kampines fasonines sudedamąsias dalis, kurios pagamintos iš tvirto plastiko arba iš šarmams atsparaus perforuoto aliuminio lakšto, sustiprinti pastato kampus ir angokraščius. Fasado angų kampus reikia papildomai stiprinti įstrižai instaliuojant armavimo tinklelio kvadratais, pagaminto iš vinilu padengto stiklo pluošto. Šiame etape angokraščiams virš langų, durų, o taip pat balkonams naudokite tinkamus laštakio profilius.

Armavimas

Armavimo sluoksnį sudaro du tinkamo JUBIZOL lepila malta skiedinio sluoksniai (skiedinys pasirenkamas atsižvelgiant į izoliavimo plokštės ir JUBIZOL sistemos pobūdį). Apatinį - tirštesnį - sluoksnį būtina sutvirtinti vinilu padengtu stiklo pluošto tinkliuku. Visas pasluoksnio storis ant izoliavimo plokštės, pagamintos iš putų arba ekstrudinio polistireno, turi būti ne mažesnis, kaip 3 mm, o ant mineralinės vatos plokščių - nuo 4 iki 6 mm.

Gruntavimas

Prieš dedant paskutinį, t.y. dekoratyvinį, apdailos sluoksnį, paviršių riekia gruntuoti. Gruntas turi atitikti pasirinktos dekoratyvinės dangos tipą ir keliamus reikalavimus. Akriliniams, silikatiniams ir silikoniniams struktūriniams tinkams rekomenduojame universalų Unigrung gruntą, kuris yra spalvinamas artimai dekoratyvios apdailos spalvai. Ruošdami ETICS sistemos pasluoksnio paviršių įvairaus tipo struktūriniams tinkams laikykitės pasirinkto gamintojo nurodytos instrukcijos.

Paskutinis, dekoratyvinis sluoksnis

Dažniausiai paskutinis fasadų šiltinimo sistemos sluoksnis būna kuris nors iš daugelio tipų struktūrinių tinkų. Ypač dažnai lietaus laistomiems fasado paviršiams rinkitės labiau vandenį atstumiančius silikoninius ar akrilinius struktūrinius tinkus. Didesnę izoliacinių plokščių apsaugą nuo ugnies suteikia silikatiniai ar mineraliniai struktūriniai tinkai. Akriliniai ir silikoniniai tinkai gaminami įvairių spalvų, o mineraliniai - dažniausiai yra baltos spalvos, todėl juos po įrengimo reikia dažyti. Mes rekomenduojame naudoti paruoštus struktūrinius tinkus, nes jie lengviau uždedami, taupo darbo laiką (nereikia dažyti dažais du kartus), kas yra labai svarbu esant nepalankioms oro sąlygoms. Visų tipų struktūrinių tinkų frakcija gali būti įvairi. Jūs galite rinktis 1,5; 2,0 ir 2,5 mm frakcijos tinkus, taip pat siūlome kelių tekstūrų tipus - galite rinktis lygų, šiurkštų ir nupurkšto paviršiaus versiją. Kad būtų gražiau, pastato kampus, fasado langų ar durų angas galima akcentuoti dekoratyviais profiliais ar kitokiais elementais. Šie pagražinimai tvirtinami prieš instaliuojant struktūrinį tinką, o jei numatyta fasado paviršių dažyti - prieš dažymą.

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html