Didelis spalvų pasirinkimas

Platus spalvų spektras, kurį gali matyti žmogaus akis, ir noras klasifikuoti žmonijos žinias apie spalvas bei atspalvius bėgant amžiams įtakojo bandymus sugrupuoti spalvų pavadinimus ir reikšmes siekiant sukurti spalvų ir atspalvių sistemas, kurių pagalba būtų galima spalvinti dažus. Pradininku laikomas Aristotelis, vėliau apie tai susimąstė Leonardas da Vinčis, Seras Isaakas Niutonas ir daugelis kitų.

Šiuo metu yra naudojami du būdai klasifikuoti dažų spalvas ir atspalvius: sisteminis spalvų grupavimas ir nesisteminis. Sisteminis spalvų grupavimas pripažįstamas tarptautiniu mastu ir jam priklauso tokios sistemos kaip NCS, RAL ir kitos.

Nesisteminėms spalvų grupėms būdingas laisvas spalvų ir atspalvių išdėstymas. Tokios spalvų grupės neturi griežtų taisyklių ir yra kaip tarpusavio bendravimo forma tarp suinteresuotų pusių siekiant konkrečių tikslų, pavyzdžiui, vienos gamyklos rėmuose, bet turinčios didelę tarptautinę vertę. Šiai spalvų grupei priklauso dažus ir pigmentus gaminančių įmonių katalogai.

JUB gamina ne tik dažus, bet ir pigmentus. Dėl to gali pasiūlyti klientams ne tik sistemines spalvinimo sistemas, tokias, kaip NCS, RAL, bet ir originalią JUMIX sistemą, sukurtą ilgalaikės patirties pagrindu, bendradarbiaujant su italų dizaineriais.

JUMIX spalvų paletė

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html