Kaip išvengti šalčio tiltelių ir atsikratyti pelėsio?

Dažna, senos statybos ar nekokybiškai pastatytų naujų statinių problema yra šalčio tiltai ir dėl to ant paviršiaus atsirandantis vandens garų kondensatas. Vėliau ir pelėsis.

Dauguma techninių sprendimų, šalinant šalčio tiltus, yra iš lauko šiltinant fasadą, arba tiesiog maskuojant esamą problemą, įrengiant papildomas dekoratyvines sienas ar paviršių šiltinant iš vidaus. Šie sprendimai interjere dažnai yra laikini ir mažinai efektyvūs, be to mažina naudingą gyvenamąjį plotą.

Išeitis yra!

Dabar šalčio tiltus ir vandens garų kondensato atsiradimą galima panaikinti labai paprastai. Tiesiog įrengiant JUPOL THERMO SISTEMĄ. Ji susideda iš JUPOL THERMO glaisto ir JUPOL THERMO interjero dažų ir yra instaliuojama interjere. Jos minimalus storis tik 2mm. Ir jos instaliavimui nereikia papildomu žinių ar sugebėjimų. Probleminiai paviršiai yra nuglaistomi du kartus JUPOL THERMO glaistu ir paviršius nudažomas JUPOL THERMO interjero dažais - tris kartus.

Kaip veikia ši sistema?

JUPOL THERMO glaisto ir JUPOL THERMO dažų sudėtyje yra tuščiavidurių mikrosferų užpildytu dujomis. Šių sferų dėka paviršius įšyla ir sukuria šalčiui barjerą. Šį efektą galima pajusti tiesiog palietus paviršių ranka kur yra instaliuota ši sistema. Jis bus šiltas, kai įprastais dažais dažyti paviršiai yra šalti.

Kodėl neatsiranda kondensatas?

Kondensatas įprastai susiformuoja tose vietose kur susiduria šaltis su šiluma, ar yra tiesiog padidintas patalpų drėgnumas, dėl nepakankamos ventiliacijos. JUPOL THERMO SISTEMA sukuria šalčiui barjerą ir neleidžia jam skverbtis į patalpų vidų. O dėka savo unikalios sudėties ši sistema labai gerai praleidžia vandens garus, kurie šiltose patalpose tiesiog išgaruoja ir nesikaupia vandens pavidalu ant paviršių. O jei ir atsiranda kondensatas, tai jis išgaruoja daug greičiau nei nuo įprastų paviršių.

Kodėl ši sistema efektyvi kovoje su pelėsiu?

Pelėsis susiformuoja tose vietose kur yra ilgalaikė drėgmė. Tai dažniausiai vonios kambariai, virtuvės, sienų ir lubų sandūros, kampai, angokraščiai ir kita. Jį pastebėti yra nesunku. Tai dažniausiai juodos dėmės ant paviršiaus. Įprastos pelėsio naikinimo priemonės yra biocidinės, o tai yra nuodai ir su jomis elgtis reikia labai atsargiai. Be to jų veikimo laikas yra ribotas ir pelėsis dažniausiai atsiranda vėl.

JUPOL THERMO SISTEMA leidžia Jums pašalinti pagrindine pelėsio atsiradimo priežastį – kondensatą. Dėl to pelėsis nesiformuoja ir Jums nereikia naudoti biocidinių preparatų pelėsiui stabdyti. Ši sistema yra draugiška žmogui ir aplinkai.

Ar ši sistema brangi?

Vienas kvadratinis metras instaliuotos sistemos, kai jos storis yra 2mm kainuoja apie devynis eurus (medžiagos). Tačiau yra paskaičiuota, kad 1m2 JUPOL THERMO SISTEMOS mažina Jūsų išlaidas šildymui iki dviejų eurų per metus. (Skaičiavimai atlikti Slovėnijoje). O tai, kad Jūsų sveikata ir gyvenimo komfortas pagerės – tai yra neįkainojama.

Parengta pagal JUB kemična industrija medžiaga.

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html