• Fasado dažymas

  Kaip tinkamai atnaujinti fasadą?

Fasadas atrodo purvinas, spalva išblukus, atsirado mikro trukimai, o ant šiaurinės namo sienos užaugo žalsvi dumbliai, kurie gadina nuotaiką?

Mes siūlome:

Dumblius ir pelėsius naikinami naudojant biocidines priemones kurios skirtos pelėsių ir dumblių naikinimui. Šias priemones rekomenduojam naudoti perskaičius gamintojo rekomendacijas, bet dažniausiai jos naudojamos 2 kartus 8-12 valandų intervalu.

Kitas žingsnis dažų pasirinkimas. Tai priklauso nuo jūsų fasado šiltinimo medžiagos ir pasirinktos spalvos.

Mes siūlome mikro armuotus fasadinius dažus REVITALCOLOR arba SILICONECOLOR , kurie naikina mikro trūkius ir papildomai stabdo dumblių bei pelėsių augimą ir vystymąsi. Dažai yra labai atsparūs vandeniui ir atmosferos poveikiui.

Jei jūsų pasirinkimas tamsios ir sodrios spalvos – TRENDCOLOR. Šie dažai sukurti išskirtinio dizaino pastatams ir juose papildomai yra spalvos stabilizatorius.

Jei pasirinkote REVITALCOLOR ar TRENDCOLOR dažus gruntuoti paviršių reikia AKRIL Emulsion. Tai koncentruota emulsija ir ji skiedžiama vandeniu santykiu 1:1. Džiūvimo laikas (apie 4-6 val. sausas liesti).

Jei dažote SILICONECOLOR dažais, naudokite SILICONE Primer, praskiestą vandeniu santykiu 1:1. Palaukite, kol gruntas išdžius, maždaug 4-6 valandas.

Dažai dažomi dviem sluoksniais, džiūvimo laikas tarp sluoksnių 6 valandos. Atsparumas krituliams po 24 h. kai T = 20°C, o santikinis oro drėgnumas = 65%. Dažant teptuku taikyti tinkamą dažų dispersiją. Dažant voleliu naudoti dažymo groteles. Dažymui būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra, turi būti nuo 5oC iki 35oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis kaip 80%.

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite techninių ir saugos duomenų lapus.

Sekmės

Kilus neaiškumams ar klausimams rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite:+370 687 26199
Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html