Dekoratyvinis įvairiaspalvis glaistas

Dekoratyvinis įvairiaspalvis glaistas

Tai prabangiai atrodantis akrilinis glaistas, skirtas dekoratyviam vidaus sienų apipavidalinimui bankuose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, bei kituose prabangiuose verslo objektuose. Be to, juo galima estetiškai apipavidalinti ir privačių namų ar butų sienas. Lygiu sluoksniu apipavidalintas paviršius – pusiau skaidrus ir tam tikros struktūros (priklausomai nuo taikomos glaistymo technikos), švelnių ar griežtų formų piešinio, atsitiktinai judančios mentelės sukuriamo vaizdo ar kitokių abstrakčių vaizdų, kuriuos leidžia sukurti Jūsų fantazija. Glaistu galima imituoti odos, drobės, akmens ar medžio struktūrą. Papildomai padengus paviršių „DECOR MARMORIN SHINE" įgaunamas didesnis blizgesys ir atsparumas vandeniui. Be to, lengviau bei geriau prižiūrėti ir valyti paviršių.

Privalumai pirkėjui / rangovui

 • Galimybė valyti
 • Tai sukuria gamtos jausmą namuose
 • Naudojant skirtingas technikas/įrankius galima pasiekti skirtingus dekoratyvinius efektus
 • Abipusis skirtingų spalvų atspalvių maišymas

Dekoratyvinių technikos

 • DEKORAS Acero
 • DEKORAS Aurora
 • DECOR Classic
 • DEKORAS Egeo
 • DECOR Rust
 • DECOR Spatolato
 • DECOR Versus

Video

Savybės

 • Apdoroto marmuro paviršiaus išvaizda;
 • Išskirtinis paviršiaus lygumas ir didelis blizgesys;
 • Galimas tonavimas;
 • Didelis atsparumas vandeniui;
 • Labai atsparus šlapiam valymui;


Spalva:

  ART0101jumix logo

Aprašymas


Įrankiai:

Mentelė VolelisKempinė Teptukas Prieš darbą išmaišyti vandens padringu


Išeiga:

300 g/m 2 pirmam sluoksniui + 100–200 g/m 2 kiekvienam tolesniam sluoksniui.


Pakuotė:

1 kg. 8 kg.

Prieš darbą visada perskaitykite techninius ir saugos duomenų lapus.

Paruošimas

Masė paruošta naudojimui.

Naudojimas

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite techninių ir saugos duomenų lapus.

Labiausiai paplitęs yra "spatolato" montavimo būdas, kai DECOR Marmorin dengiamas pirmuoju sluoksniu su nerūdijančio plieno mentele. Masė tepama skersai, kad pasiektų apdorotą paviršių vienoda, bet daugiau ar mažiau reljefo struktūra. Masę galima tepti ir su porolonu arba trumpaplaukiu kailiuko dažytojo voleliu (šiam tepimo būdui jį šiek tiek praskieskite vandeniu), o norima reljefo struktūra pasiekiama papildomu šviežios dangos apdorojimas nerūdijančio plieno, plastiko arba medine mentele. Masės perteklius dažniausiai pašalinamas mentele pašaliname, tik išskirtiniais atvejais leiskite aplikacijai išdžiūti ir nušlifuokite medžiagos perteklių geriausiu įmanomu švitriniu popieriumi.Tuo pačiu arba panašia technika ant pagrindinio sluoksnio dedami dar bent du sluoksniai, taip pat galima derinti skirtingas masės spalvų atspalviai. Kiekvienas paskesnis sluoksnis tepamas tik po to, kai ankstesnis išdžiūvo, įprastomis sąlygomis tai yra maždaug po 24 valandų. Paskutinis sluoksnis niekada nėra šlifuojamas, o sausai poliruojamas nerūdijančio plieno mentele. Tik su poliravimu įrankio potėpiai, kuriais masė buvo tepama ant atskirų sluoksnių, tampa daugiau ar mažiau matomi. Paviršius tampa įdomus netolygiai intensyvus blizgesys. Po to poliruotas paviršius yra apsaugotas DECOR Marmorin shine apsauginiu vašku, kuris in užtepkite vieną ar du sluoksnius minkštu skudurėliu arba kempine. Tai darant konstrukcinis brėžinys šiek tiek „suminkštinamas“ arba ryškiausias ryški apdoroto paviršiaus tekstūra yra šiek tiek neryški. Sausa, minkšta šluoste nupoliruokite išdžiūvusį paviršių iki itin blizgaus. DECOR Marmorin shine apsauginį vašką taip pat galima pakeisti naudojant DECOR Perla dekoratyvinį gelį.

Antras labiausiai paplitęs DECOR Marmorin montavimo būdas yra storo sluoksnio aplikacijos technika. Šiuo atveju remiantis taikyti DECOR Marmorin du arba kelis spalvų tonus taip, kad juos derindami gautume savavališkų fantazijos raštų „piešinį“ arba daugiau ar mažiau ištikimai arba abstrakti imitacinė akmens, odos, medžio ir kitų medžiagų tekstūra. Daugiaspalvės aplikacijos dabar ant paviršiaus, kad apdorotas, klojamas skirtingo pločio juostelėmis, kad jos liestųsi viena su kita arba atskirtų plonais dažų sluoksniais ar daugiau atskiesto DECOR Marmorin vandeniu. Užtepto sluoksnio storis paprastai yra 2–3 mm, bet gali būti ir daugiau. Didesnio storio dangos džiovinant dažniausiai intensyviai trūkinėja, kurias galima naudoti papildomai dekoratyvinis efektas, ypač jei įtrūkimai užpildyti kontrastingos spalvos tonu DECOR Marmorin. Išdžiūvusi danga tada pirmiausia grubiai, tada smulkiai šlifuokite rankomis arba mašina, pašalindami maždaug 1–2 mm užteptos medžiagos.Tokiu būdu apdorotas paviršius nupoliruojamas nerūdijančio plieno mentele ir apsaugotas DECOR Marmorin shine apsauga vašku, atlikus tą pačią procedūrą, kaip ir baigiant aplikaciją „spatolato“ technika.

DECOR Marmorin gali būti montuojamas įvairiais kitais būdais, kurie iš tikrųjų yra gana neamatiški arba „dažymo“ sienų paviršių apdorojimas, kai derinant skirtingus sluoksnius – dažymas skirtingomis sienų spalvomis ir DECOR Marmorin aplikacijos, kurias sukuriame reljefiškai su įvairiais priedais, sukuria ne tik malonų akiai, daugiau ar mažiau reljefinės dekoracijos, bet tikri meno kūriniai.

Darbui būtinos tam tikros sąlygos. Oro ir pagrindo temperatūra, turi būti nuo 5oC iki 25oC, santykinis oro drėgnumas ne didesnis kaip 65%.

Saugojimas

Sandėliuoti ir transportuoti esant temperatūrai nuo 5o C iki 25o C laipsnių, saugoti produktą nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo vaikų, NEUŽŠALDYTI!


Galiojimo laikas

Jei originali neatidaryta ir nepažeista pakuotė: mažiausiai 24 mėnesių.

Dokumentai

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html