Dažams keliami reikalavimai

Labai svarbu teisingai pasirinkti dažus, kad vėliau netektų nusivilti ar kaltinti dažų gamintoją. Dažniausiai mes dažus renkamės pagal kainą, bet tai ne pats geriausias sprendimas. Geriausiai dažus parenka specialistai, įvertinę aplinkos pobūdį, jai keliamus estetinius ar higieninius reikalavimus.

Tiesa ta, kad ir Jūs patys galite pasirinkti dažus pagal jiems keliamus reikalavimus. Jums tereikia atsižvelgti į pagrindinius dažų parametrus, kurie yra labai svarbūs renkantis dažus, tai: dengiamumas, blizgesys, vandens garų laidumas, atsparumas  šlapiai trinčiai ir saugumas.

Dengiamumas - tai dažų gebėjimas, esant tam tikram sluoksnio storiui, uždengti dėmę. Dažai skirstomi į keturias klases: 1 klasė ≥ 99,5 kv. m/l; 2 klasė ≥ 98 ir 99,5 kv. m/l; 3 klasė ≥ 95 ir 98 kv. m/l; 4 klasė < 95 kv. m/l.

Visi JUB gaminami dažai yra pirmos  arba antros klasės. Tai reiškia, kad JUB dažai dengia ypač gerai, todėl jų reikia mažiau negu įprastų žemesnės klasės dažų. Aukščiausiai klasei priskiriami: JUPOL LATEX, JUPOL BRILJANT, JUPOL STRONG vidaus patalpų dažai.

Blizgesio kiekis – skonio reikalas, vienintelis dalykas, ką galime pasakyti, kad dažant matiniais dažais mažiausiai matomos dažymo klaidos, tačiau blizgių dažų atsparumas nusidėvėjimui didesnis.

Atsparumas šlapiai trinčiai - tai dažų savybė, leidžianti mums šalinti nešvarumus ar dėmes, valant šlapiu skudurėliu, suvilgytu buitiniu valikliu. Ir valant dažytą paviršių daroma žala dažams yra minimali ir nepastebima. Dažai skirstomi i penkias klases, kurių pirma yra aukščiausia, o penkta - žemiausia (4 ir 5 klasės dažai yra atsparūs sausam valymui) Rinkdamiesi atsparius dažus mes taupome, nes ilgiau išvengsime pakartotinio perdažymo.

Atspariausi šlapiai trinčiai dažai yra JUPOL LATEX, JUPOL BRILJANT JUPOL STRONG, JUPOL GOLD, o JUPOL CLASSIC be baimės galima valyti sausu skudurėliu.

Vandens garų laidumas – tai dažų savybė praleisti vandens garus. Gerai praleidžiantis vandens garus dažai, kitaip dar vadinami "kvėpuojančiais".

Dažai JUPOL CLASSIC labai gerai praleidžia vandens garus ( jie yra "kvėpuojantys“).

Saugumas - viena svarbiausių dažų savybių yra jų cheminė sudėtis. Labai svarbu, kad dažuose būtų kuo mažiau taip vadinamųjų lakiųjų organinių junginių (LOJ). Kuo dažuose daugiau lakiųjų organinių junginių, tuo stipresnis jų kvapas, tuo labiau jie kenkia žmogaus sveikatai. Jeigu Jums rūpi Jūsų ir vaikų sveikata, visada teiraukitės pardavėjo šios informacijos.

JUB gaminamuose dažuose ypač mažas lakiųjų organinių junginių kiekis. Jie - draugiški aplinkai ir žmonių sveikatai.

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html