• Patalpų dažai

  FREEDOM 520D
  Dangaus mėlynumo spalva

2023 metų spalvos pasirinkimą įkvėpė gamta ir mąstymas apie mūsų planetą. JUB pasirinkimas kilo iš užsibrėžtos misijos mažinti atliekų kiekį, daugiau jų perdirbti, pakartotinai naudoti žaliavas ir apgalvotai rūpintis aplinka. Taip 2023 metų spalva tapo dangaus mėlynumo atspalvis Freedom 520D.

Sukurkite jaukumą savo namuose ir širdyse. Pažvelkite į dangų, pajuskite gamtą ir iš naujo atraskite savo namus. Paverskite savo namus saugiu prieglobsčiu, kuriame galėtume atsipalaiduoti, pamiršti įtampą ir mėgautis komfortu bei puikiai leisti laiką su šeima.

dangaus mėlynė 1
dangaus mėlynė 2

Derindami skirtingus mėlynus arba susijusius tonus iš šaltųjų spalvų paletės (pvz., žalia, turkio) balduose, ant sienų, įvairiose dangose ar dekoratyviniuose aksesuaruose, kaip užuolaidos, kilimai, pagalvėlės, keramika su retro raštais, ir kambariniais augalais pasieksite raminantį poveikį ir išsklaidysite monotoniją.

dangaus mėlynė 1
dangaus mėlynė 2

Naudodami šiltesnius tonus (pvz., aukso, geltonos, oranžinės spalvos) - natūralios medienos, austo rotango, šiltų atspalvių matinius šlifuotus metalinius akcentus (žalvaris ar varis), ugningų ir saulėtų atspalvių audinius - suteiksite daugiau įvairovės ir dramatiškumo.

Abrikosinė spalva
Abrikosinė spalva 1

Naujai sukurti ir panaudoti natūralūs kūriniai suteikia jūsų erdvei jausmingumo ir ilgalaikės kokybės.

dangaus mėlynė 1
dangaus mėlynė 2
dangaus mėlynė 3
dangaus mėlynė 4

Gamta dovanoja mums gyvybę, saugokime ją. Mums labai svarbu sukurti tokią gyvenimo erdvę, kurioje jūs jausitės laimingi. JUB sukurti produktai yra ne tik labai kokybiški, bet ir tausojantys gamtą. Juose ypač mažas lakiųjų organinių junginių kiekis. Todėl poveikis aplinkai yra minimalus.

dangaus mėlynė 1
dangaus mėlynė 2
dangaus mėlynė 3
dangaus mėlynė 4

Mums labai patinka dangaus mėlynė, todėl nusprendėme ja pasidalinti ir su Jumis.

Geri dažaiGeri dažai - lengvas darbaslengvas darbas
  • JUB atstovas

   UAB Media Volpe

 • Kontaktai

  Rašyti: Spauskite čia
  Skambinti: +370 687 26199

  • JUB dažų salonas

   Adresas: Pramonės g. 97,
   Vilnius 11115

 • Darbo laikas

  I-V nuo 10:00 iki 17:00

google-site-verification: google220b66c1b8dd0a44.html